Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Spotkanie z Rodzicami 16. 09. 2019r. godz. 17.00 / poniedziałek/

-

   Od wielu lat zapraszamy Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, w tym roku 22 stycznia.  Licznie przybyli goście (ponad 250 osób) zasiedli przy stołach i z niecierpliwością czekali na występy swoich wnucząt.
   Dyrektor szkoły Pani Anna  Rogala powitała gości, składając serdeczne życzenia, doceniła i podkreśliła rolę Dziadków w życiu wnucząt.  Potem  życzenia zebranym  złożył gość  honorowy – Ks.  Proboszcz  Bogusław  Pasierb, a następnie  głos  zabrał  gospodarz naszej  gminy i jednocześnie dziadek – Pan Wójt -  Jerzy  Błoniarz.
   Jako pierwsi  wystąpili uczniowie klas Va i Vb, którzy  przedstawili piękne  „Jasełka”  z kolędami i pastorałkami wykonanymi przez  zespół wokalny naszej  szkoły pod kierunkiem Pań: Anny  Maurer – Pasionek i Marty Piech.
   Następnie uczniowie klas I - II zaprezentowali
 krótkie występy dla swoich ukochanych dziadków, nie zabrakło: wierszy, życzeń, piosenek i kolęd. Klasa III przedstawiła „Familiadę”.
     Na twarzach przybyłych gości widać było dumę, radość i wzruszenie. A i czasem łza się w oku zakręciła. Po odśpiewaniu "100 lat" dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Na sam koniec uroczystości ukochane Babcie i Dziadkowie zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Radę Rodziców. Była to doskonała okazja do rozmów, w czasie których wszyscy mogli podzielić się wrażeniami. Dziadkowie byli pełni uznania i podziwu dla swoich pociech za ich postawę, umiejętności i wkład pracy włożony w przygotowanie spotkania. Wnukowie stanęli na wysokości zadania i wszystko wypadło wspaniale.
    Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i Dziadków! Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i za wspólnie przeżyte radosne chwile. Gorące podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

   Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w jak najdłuższym życiu i tego, aby zawsze byli tak dumni ze swych wnucząt, jak w tym dniu.

Copyright © 2019 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.