Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Wywiadówka 25 listopada 2019r.

-

Naszą szkołę  reprezentowali  soliści z klas I – III: Patryk  Garbacz kl. II b, Zuzanna  Wojdak kl. II b, Bartłomiej  Kozak kl. II b, Weronika  Rzepecka kl. II b,  Karolina  Błoniarz kl. III a, amelia  Pławecka kl. III a. Z klas IV – VIII:  Magdalena  Zbroja kl. IV, Adrian  Gawłowicz z kl. IV, Martyna  Wojdak z kl. V, Weronika  Paczek z kl. VI a, Justyna  Bilska z kl. VIII i Kamil Rosiek z kl. VIII. A także  duety w składzie: Dominika Bilska, Zofia Jałowiecka – Paruch kl. IV, Natalia  Zaworotiuk i Julia  Badyla kl. IV, Weronka Mroczek, Natalia  Ptaszek kl. IV i Karolina Janiczek, Wiktoria  Ptaszek kl. VI b. 

Oto wyniki naszych uczniów:
Kategoria kl. I – III soliści:
I miejsce – Zuzanna  Wojdak kl. II b,
III miejsce – Karolina  Błoniarz  kl. III a.

Kategoria Kl. IV – VIII soliści:
I miejsce – Martyna  Wojdak kl. V,
II miejsce – Justyna  Bilska kl. VIII.

Kategoria  kl. IV – VIII – duety:
I miejsce: Dominika  Bilska , Zofia  Jałowiecka – Paruch kl. IV,
II miejsce: Karolina  Janiczek, Wiktoria  Ptaszek kl. VI b,
III miejsce: Natalia  Zaworotiuk, Julia  Badyla kl. IV oraz Weronika  Mroczek, Natalia  Ptaszek kl. IV.
Wszystkim  wykonawcom  i zdobywcom miejsc  gratulujemy!!!

Copyright © 2019 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.