Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dzień Babci i Dziadka 21.01 godz.9.30, Wywiadówka 20.01 (aula) godz. 17.00

-

16 czerwca 2019 roku, w rocznicę kanonizacji swojej Patronki Świętej Kingi społeczność naszej szkoły obchodzi Święto Szkoły. W tym dniu uczestniczyliśmy we Mszy św. celebrowanej przez ks. Marcina Łazarza podczas której, dziękowano za opiekę Patronki w czasie całego roku szkolnego nad uczniami, nauczycielami, pracownikami i rodzicami.
Następnego dnia 17 czerwca 2019 odbyła się wycieczka na Jamną do miejsca, gdzie powstał utworzony przez dominikanina ojca Jana Górę: Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego. Tutaj w kościele p.w. Matki Bożej Niezawodnej Nadziei cała społeczność uczestniczyła we Mszy Św. a potem  wysłuchała opowieści o Jamnej. Miejscu tragicznych walk i pacyfikacji podczas II wojny światowej, ale też miejscu nadziei dla wielu poszukujących Boga ludzi. Miejscu związanym z Jane Pawłem II i ruchem Lednickim.
Potem były kiełbaski, lody, spacery po ośrodku, przejażdżka na koniu i wędrówka do Schroniska Dobrych Myśli. Na koniec droga przez las do autokaru i powrót do domu. Mamy nadzieję, że to miejsce uczestnikom wycieczki się spodobało i chętnie do niego wrócą z rodzicami.

Copyright © 2020 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.