Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

W połowie lutego, w III edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 zwyciężyła drużyna MKS Limanovia. Decydującego gola w drugiej połowie finałowego meczu strzelił mieszkaniec Żegociny – 11-letni Przemysław Gołąb, który został także królem strzelców Turnieju!

Po przebrnięciu fazy grupowej, ćwierćfinałów i półfinałów, do finału Turnieju o Puchar Prezesa PZPN awansowały Arkonia Szczecin i MKS Limanovia. Po długo utrzymującym się bezbramkowym remisie, szalę zwycięstwa na swoją stronę przechyliła Limanovia, która wygrała 1:0 po jedynym golu Przemysława Gołębia. MKS Limanovia zdobyła Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii do lat 11. Osiągnięcie traktowane jest jak zdobycie halowego Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej.  Należy zaznaczyć, że Przemek od początku prowadził swoją drużynę do zwycięstwa, zdobywając tytuł Króla Strzelców na każdym etapie rozgrywek!

Gratulujemy zarówno Przemkowi, jak i jego Rodzicom, a także życzymy dalszych piłkarskich sukcesów!