Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

Sytuacja epidemiologiczna dotyka nas wszystkich. Nie mamy na nią wpływu, ale mamy wpływ na to jak się w tej rzeczywistości odnajdziemy. Aby w tym pomóc specjaliści z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bochni przygotowali specjalny poradnik, który ułatwi nam funkcjonowanie. Broszura zawiera podstawowe informacje dotyczące pielęgnowania zdrowia psychicznego, które mogą okazać się pomocne i przydatne.

Pandemia koronawirusa to dla czas niecodzienny, będący wielkim wstrząsem dla ludzi. To długotrwały okres niepewności, który odbija się na naszym zdrowiu psychicznym. Sytuacja ta wymaga podjęcia wyjątkowych kroków, wsparcia, współpracy i kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego zdecydowaliśmy się wydać poradnik – mówi Starosta Bocheński Adam Korta.

Autorami Poradnika są psychologowie z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bochni. Z publikacji dowiemy się jak reagować na stres i stany depresyjne, gdzie otrzymać darmowe wsparcie psychologiczne czy też w jaki pomagać dzieciom.

Poradnik został wydrukowany w formie broszury, która trafi do szkół oraz jednostek pomagających osobom w trudnej sytuacji. Pod poniższym linkiem [https://bochnia.powiat.pl/pliki/niecodziennik_poradnik_na_czas_pandemi.pdf],
znajduje się poradnik do pobrania w formie pdf. Zachęcamy do lektury.

Copyright © 2021 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.