Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

Od lat w naszej szkole odbywają się spotkania z ciekawymi ludźmi – mieszkańcami naszej Gminy. 18 października 2021r. odbyło się kolejne, tym razem z emerytowaną nauczycielką naszej szkoły Panią Alicją Janiczek, która przez wiele ostatnich lat mieszkała w Wielkiej Brytanii. Utalentowana pani Alicja pokazała w czasie warsztatów plastycznych uczniom klas 3a i 3b jakie wspaniałe prezenty dla bliskich: mamy, taty, babci, dziadka, czy rodzeństwa, a nawet na urodziny koleżanki lub kolegi, można wykonać z wykorzystaniem cukierków. Były to laurki, drobne upominki z wykorzystaniem lizaków w formie kwiatków, czy palmy oraz przepiękne, słodkie bukiety. Dzieci z głębokim zainteresowaniem uczestniczyły w warsztatach, zadawały dużo pytań. A po spotkaniu postanowiły wykorzystać w domach nabytą w czasie zajęć wiedzę. Pani Alicja Janiczek przekazała także dla szkoły piękną, krakowską szopkę, którą własnoręcznie przy pomocy męża wykonała, a by była pamiątką nie tylko od niej, lecz związaną także z regionem. Na zakończenie przedstawiciele klas podziękowali za wspaniałe zajęcia. Zapraszamy do galerii zdjeć.

Copyright © 2022 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.