Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

We czwartek 4 listopada 2021r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „ Pierścień Świętej Kingi”. Wzięło w nim udział 41 uczniów z klas 1-6 ( 7 uczniów z klas 4-6 i 34 uczniów z klas 1-3).  Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani. Komisja konkursowa w składzie: Pani Anna Maurer – Pasionek – przewodnicząca, Pani Małgorzata Świątko i Pani Ewelina  Mrugała, miała trudne zadanie.  Oto wyniki:

Kategoria klas 1-3:
I miejsce: Natalia Zelek klasa 3 a
II miejsce: Siekacz Kornelia kl. 1a, Kędra Dawid kl. 1b, Kozak Agata kl. 3 b, Aleksandra Zbyrowska kl. 3a, Janiczek Maria kl. 1b,

Wyróżnienia: Burczak Alicja kl. 1b, Wrona Natalia kl. 2, Winnicka Zuzanna kl. 3b,Matras Natalia kl. 3b, Rosiek Julia kl. 3a, Zbyrowska Joanna kl. 3a.

Kategoria klas 4-6:
I miejsce: Dudzic Patrycja kl. 6b.
II miejsce: Wójs Martyna kl. 4.
III miejsce: Łucja Jurczyk kl. 6b.

Laureaci 1,2 i 3 miejsca otrzymali dyplomy, nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz pamiątkowe pierścienie Świętej Kingi z grudką soli, które wręczała nasza Patronka, w która na konkursie wcieliła się Natalia Ptaszek z klasy 7. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali również dyplomy i nagrody książkowe. Laureatki 1 miejsca zostały wytypowane do reprezentowania naszej szkoły w etapie rejonowym w Bochni. Na zakończenie konkursu uczniowie otrzymali porcje wskazówek dla recytatorów na przyszłość oraz  wafelki ufundowane przez dyrektora szkoły. 9 listopada 2021r. trzymamy kciuki za dziewczyny: Natalkę i Patrycje!!!

Copyright © 2022 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.