Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

   W dniach 21.03.2022 i 22.03.2022 r. w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny zorganizowany przez świetlicę szkolną. W tych dniach w szkole można było zakupić piękne palmy, baranki oraz kartki świąteczne. Jednym z głównych zadań świetlicy szkolnej jest uwrażliwianie uczniów na potrzeby innych ludzi. W tym roku zadanie to realizowaliśmy nie tylko poprzez pogadanki i dyskusje świetlicowe, ale także poprzez włączenie naszych wychowanków w prace przygotowawcze do kiermaszu oraz pomoc podczas jego trwania. Każdy uczeń naszej szkoły mógł w prosty sposób wesprzeć naszą akcję dokonując zakupu. 

Dochód z kiermaszu w całości przeznaczony został na leczenie ucznia klasy IV Dawida Wrony. 

    Serdecznie dziękujemy za dużą pomoc w organizacji kiermaszu Pani Dyrektor Annie Rogala, jak również wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy włączyli się w przygotowania.

Wychowawcy świetlicy szkolnej.

Copyright © 2022 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.