Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

Dnia 23 marca uczniowie klas: Ia, Ib i II pojechali na pełną wrażeń wycieczkę do Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.
Bohaterowie znanych baśni zabrali przybyłych uczniów na ciekawą wystawę „Bajkowy Świat”. Dzieci odbyły podróż zaczarowanym pociągiem, odpoczywały w „Czarodziejskim ogrodzie”, odgadywały tytuły bajek. W Małym Teatrze oglądały wybrany spektakl.
Następnie wszyscy uczniowie brali udział w warsztatach „Wybuchowa nauka”. Podczas godzinnych zajęć podziwiali doświadczenia z wykorzystaniem ciekłego azotu. Na koniec częstowali się zrobionymi w czasie pokazu lodami.
W kinie „Szkatułka” uczniowie obejrzeli film pt. „Magiczne drzewo”. Spotkali też Koziołka Matołka i mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia. Pogoda dopisała. Było ciepło i słonecznie, dlatego na zakończenie wyprawy uczniowie mogli skorzystać z licznych atrakcji niedawno otwartego „Parku Akademia Bajki”. Oglądali zwierzęta w „Zwierzyńcu”, bawili się w labiryncie, piaskownicy, parku linowym, na zjeżdżalniach. Uczniowie trochę zmęczeni ale bardzo zadowoleni wrócili do domu.

Copyright © 2024 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.