Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

   Szanowni Rodzice w związku z otrzymaną informacją na temat popularnej gry, tj. Huggy Wuggy przeznaczonej dla dzieci powyżej 16 r. prosimy Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi na to w co, grają Wasze dzieci.... Dzięki czujności jednej z naszych mam okazało się, iż większość uczniów naszej szkoły doskonale zna tę grę.
   Huggy Wuggy - pozornie uroczy niebieski stworek, który uwielbia się przytulać. Postać na pierwszy rzut oka nie wzbudzająca specjalnego zainteresowania osób dorosłych - ze względu na swój słodki wygląd. Niestety ... Stworek ów posiada morderczy uścisk, którym zadusza swoją ofiarę na śmierć. Treści związane z Huggy Wuggy nie są odpowiednie dla dzieci. Wiążą się z przemocą, zabijaniem i horrorem. Dyrektorzy szkół w Europie alarmują rodziców, by byli czujni. Dzieci ,,bawią się" w Huggy Wuggy — gonią się, a potem przytulają i szepczą do ucha okropne rzeczy związane ze śmiercią.

   Przerażające jest to, że grą zachwycają się już nasi pierwszoklasiści. Trzecioklasiści zaś zwrócili uwagę na to, że Huggy Wuggy, wypiera w tej chwili równie upiorna gra tj. Mommy Long Legs.

Więcej informacji na temat gry znajdą Państwo klikając w poniższy link.
https://mamadu.pl/162289,huggy-wuggy-wszytko-co-rodzice-powinni-wiedziec-o-niebieskim-pluszaku

Copyright © 2024 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.