Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

Poniedziałek 19 czerwca w naszej szkole był bardzo radosny. W tym dniu odbył się DZIEŃ BEZ PLECAKA i ostatni już w tym roku szkolnym KOLOROWY DZIEŃ.

Dzień bez plecaka to dzień, w którym wszyscy chętni uczniowie przychodzą bez plecaków. Zabawa polega na tym, by jednocześnie przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory. Liczy się pomysłowość i spryt – książki, zeszyty i inne artykuły szkolne można spakować w dowolny, zwykle zabawny sposób. Nasi uczniowie popisali się pomysłowością pakując książki do chlebaka, wózka dla lalek, wózka spacerowego dla dzieci, walizki, skrzynki na narzędzia, a nawet do opony czy taczek.

Tego dnia obchodziliśmy równocześnie KOLOROWY DZIEŃ w klasach I-III. W czerwcu zdecydowaliśmy się na kolor, który kojarzy się z latem i słońcem, czyli żółty.  Przywołuje on wiele pozytywnych emocji jak radość, śmiech i optymizm. Może kojarzyć się przez to również z dobrymi wspomnieniami. Uczniowie oraz nauczyciele stanęli na wysokości zadania i założyli stroje w tym słonecznym kolorze.

Copyright © 2024 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.