Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

AKCJA „PACZUSZKA DLA MALUSZKA”

W grudniu w naszej szkole już po raz drugi odbywa się akcja „Paczuszka dla maluszka”. Jest to bożonarodzeniowa akcja, do której w świątecznej atmosferze zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Symbolem akcji od samego początku istnienia Fundacji Małych Stópek jest specjalna bombka. Nasza szkoła w tym roku pomaga dzieciom z Domu Dziecka w Żmiącej.
Jak wziąć udział w paczuszce?

KOMU POMAGAMY? ZBIERAMY DARY DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W ŻMIĄCEJ
KIEDY i GDZIE? Codziennie rano od 7.45-8.00 dyżur koło Pani woźnej pełnią uczniowie SU, którym można przekazywać paczki
TERMIN AKCJI: 4.12-20.12
CO MOŻNA PRZYNIEŚĆ?
Środki czystości i artykuły higieny osobistej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat w tym: szampony, odżywki do włosów, kosmetyki do pielęgnacji, dezodoranty, szczoteczki do zębów, pasty do zębów, szczotki do włosów, słodycze, ale tylko: nutella, czekolada, żelki, miód, suszone owoce (np. orzechy, morele itp.)
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Copyright © 2024 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.