Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

     We wtorek 5 grudnia odbyły się w naszej szkole Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie Samorządu Uczniowskiego z tej okazji zorganizowali zabawę, która polegała na tym, aby założyć w tym dniu czerwoną czapkę Świętego Mikołaja lub czerwony element garderoby. Akcja cieszyła się dużą popularnością. Dzięki temu od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Szkolny korowód mikołajkowy złożony z Mikołaja i śnieżynek, z koszem pełnym słodkości, odwiedził wszystkich uczniów naszej szkoły.
    W szkole panowała niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył  świąteczny nastrój. Oby więcej takich dni w naszej szkole :-)  Zapraszamy do oglądania fotorelacji.
      Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Copyright © 2024 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.