Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

W niedzielę 16 czerwca już po raz szósty odbył się Piknik "Święto Rodziny – Dobrze razem" zorganizowany przez naszą szkołę  wraz z Radą Rodziców, we współpracy z OSP Żegocina. O godzinie 14:00, zgromadzone rodziny powitali: Dyrektor SP Żegocina – Anna Rogala, Wójt Gminy Żegocina Wojciech Wrona oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Adamska-Urban, po czym rozpoczęto zabawę. Imprezę rozpoczął piękny pokaz gimnastyki artystycznej grupy „Talent”  prowadzonej przez Panią Dominikę  Dyrdał. Organizatorzy zadbali o mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, stoiska z ciastem, napojami i lodami, grill, strefę gastronomiczną, miasteczko strażackie i serduszkową akcję z niespodzianką. Deszczowa pogoda nie pozwoliła na wypoczynek na zewnątrz szkoły, wszystko zatem odbywało się w sali gimnastycznej   i przyległych pomieszczeniach. Było malowanie twarzy, malowanie na sterczu, malowanie koszulek, nawlekanie koralików, lepienie w masie solnej, budowanie z klocków, skręcanie balonów, bańki mydlane, kiermasz książek, maskotek i wiele innych. Zwycięzców każdej konkurencji nagradzano upominkami. Imprezę prowadził Pan Piotr Kępa. Ogromną atrakcją, na którą czekali wszyscy uczestnicy Pikniku był „ cukierkowy deszcz” - ostatni punkt bogatego programu wydarzenia. Piknik rodzinny ze względu na duże zaangażowanie rodziców i zainteresowanie społeczności lokalnej, wpisał się na stałe w program cyklicznych imprez organizowanych w naszej gminie.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Świętej Kingi w Żegocinie serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za wszelką pomoc oraz Przyjaciołom szkoły i sponsorom.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Copyright © 2024 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.