Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

W tym roku szkolnym uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe mieli okazję wziąć udział w wymianie pocztówkowej z innymi szkołami i przedszkolami na terenie naszego kraju.

Dzieci z chęcią uczestniczyły w wymianie pocztówkowej. Adresowały listy, pisały pozdrowienia, uczyły się naklejać znaczki pocztowe a także wysyłać pocztówki w urzędzie pocztowym w Żegocinie.

Następnie z niecierpliwością oczekiwały na pocztówki zwrotne, wspólnie czytaliśmy życzenia i pozdrowienia nadesłane z innych szkół. Dla uczniów było to inspirujące doświadczenie.

Ostatnio na zajęcia została zaproszona Pani Listonosz Marta Mleczko, która z chęcią zawitała w naszej szkole. Uczniowie chętnie słuchali naszego gościa. Pani Marta opowiedziała o pracy jaką na co dzień wykonuje, przyniosła pamiątkowy klaser ze znaczkami, rekwizyty związane z praca listonosz, a także pocztówki, które dzieci mogły zaadresować do swoich najbliższych. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Listonosz za poświęcony czas i wizytę w naszej szkole. Dziękujemy!!!

Copyright © 2024 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.