Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

Szkolna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, zorganizowana  została w sali gimnastycznej przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły  w dniu 20 stycznia 2017 roku, rozpoczęła się  „Polonezem”, którego odtańczyły pięknie dzieci z klasy II.
Po krótkim powitaniu zebranych przez  Dyrektora  szkoły – Panią  Annę  Rogala  i przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Dawida  Matrasa  oraz złożeniem przez nich serdecznych życzeń Babciom i Dziadkom rozpoczęła się  I część programu – świąteczna.   
Babcie i Dziadkowie mogli przez godzinę podziwiać swoje wnuki śpiewające kolędy, pastorałki oraz kolędę wykonaną przez Grupę Kolędniczą  „Herody”. W II części programu  goście mogli  podziwiać dzieci  deklamujące wiersze, śpiewające piosenki  oraz spektakl przygotowany przez uczniów klasy III o tym „Jak dzięcioł, sowie mamę odnaleźć pomagał”. Zaprezentowali się wszyscy uczniowie z klas I - III, przygotowani do występów przez swoje wychowawczynie oraz uczniowie klasy VI (grupa kolędnicza), a także uczestnicy  szkolnego konkursu  kolęd i pastorałek z klas IV - VI.  Życzenia  dobrego zdrowia i 100 lat życia złożył także Pan Jerzy  Błoniarz  - Wójt  Gminy  Żegocina, również dziadek.

   Po zaśpiewanych życzeniach "Sto lat" i  wręczeniu  własnoręcznie wykonanych upominków   ukochanym babciom i dziadkom, Pani  Dyrektor Anna Rogala zakończyła uroczystość,  zapraszając Babcie i Dziadków na kolejne takie święto za rok.

Copyright © 2019 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.