Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

W minioną  sobotę 27 maja 2017r. na boiskach przyszkolnych  naszej szkoły odbył się Piknik Rodzinny, w którym uczestniczyło  bardzo wiele osób,  zorganizowany przez Radę  Rodziców  przy współpracy nauczycieli i przyjaciół szkoły.
Pogoda była wspaniała toteż zabawa była przednia. Po oficjalnym przywitaniu gości: Pana Wójta  Gminy Jerzego  Błoniarza,  Ks. Proboszcza Bogusława Pasierba, komendanta OSP Żegocina Jana Mroza przez  dyrektora  szkoły Annę  Rogala  i  przewodniczącą  Rady  Rodziców Panią Jolantę  Smolarską rozpoczęły się dwudziestominutowe  występy  dzieci: wiersze, piosenki i tańce.
Potem już super zabawa  w dmuchanych zamkach i na trawniku boiska.  Straż  Pożarna  przygotowała ciekawe miasteczko strażackie dla dzieci, które cieszyło się ogromnym powodzeniem. 
Dzieci i rodzice mogli wziąć udział w konkurencjach: stara fotografia, sztuka nowoczesna, hulaj dusza, wędkarstwo, ciężka robota, ulubiony sport Kanadyjczyków,  konkurs recytatorski.
Około 17.00 odbywały się konkurencje olimpijskie : siatkówka, narciarstwo klasyczne, rzut. Mamy rozegrały mecz z córkami w kręgle, a ojcowie z synami w piłkę nożną. Wszyscy walczyli dzielnie. Udział w zabawach i konkurencjach nagradzany był przez organizatorów  drobnymi upominkami. Uczestnicy pikniku mogli wymasować ciało i pomalować twarz albo paznokcie. Rodzice przygotowali  duży wybór ciast, a kiełbasa z rożna smakowała doskonale.
Piknik trwał do godziny 19.00. Zakończyła go zabawa taneczna oraz wypuszczenie balonów i motylków, które dzieci mogły zabrać do domu. Dyrektor szkoły  serdecznie dziękuje  wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie tej wspaniałej imprezy  oraz uczestnikom, którzy tak cudownie bawili się na tym Święcie Rodziny.

Copyright © 2019 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.