Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Wywiadówka 25 listopada 2019r.

-

Rok szkolny  uczniowie, nauczyciele i rodzice rozpoczęli w żegocińskim kościele parafialnym. Mszę świętą w intencji szkolnej społeczności odprawił ksiądz katecheta Mateusz  Nowak.
   Potem uczniowie przeszli do budynku szkolnego i w sali gimnastycznej rozpoczęła się akademia. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego oraz krótkim wprowadzeniu przez Dyrektorkę Szkoły Annę Rogalę i powitaniu gości pani dyrektor w towarzystwie Pana Wiesława  Wolaka  podziękowała kwiatami i słoiczkiem miodu darczyńcom. Szczególnie przewodniczącej  Rady Rodziców – Pani Jolancie  Smolarskiej, która była pomysłodawcą przedsięwzięcia i bezpłatnie wykonała piękny  projekt świetlicy. Pani dyrektor podziękowała również Panu Wójtowi, firmom: Bajo, InTer Styl, PHU Wemar, Jmsstudio, którzy pomogli wyremontować i doposażyć świetlicę szkolną, przedstawiła także uczniom i rodziców nowych nauczycieli, którzy podjęli w szkole prace w związku z reformą oświaty.
W część artystycznej uczniowie wspominali wierszem i piosenką minione wakacje i mówili o rozpoczęciu nowego roku szkolnego.
  Na koniec Pani Dyrektor podała kilka informacji organizacyjnych. Akademię zakończono odśpiewaniem hymnu szkolnego i uczniowie z wychowawcami udali się do sal na pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia.

Copyright © 2019 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.