Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Wakacje!!!

-

   Początek roku szkolnego był dużą niespodzianką dla uczniów korzystających ze świetlicy szkolnej.  Dawna klasa nr 14 zmieniła się nie do poznania. Zmieniło się wszystko: kolor ścian, wykładziny, meble, zasłony, zabawki, stołki i stoliki, pojawiła się nowa tablica. Sala jest bardzo nowoczesna, jasna i przyjazna dla uczniów. 
Piknik Rodzinny dał impuls do dalszych działań. Dzięki pracy i zaangażowaniu Dzieci, Rodziców, Nauczycieli udało się zorganizować rodzinne święto, a przy okazji udało się zebrać ponad 5000 zł  jako środki celowe przeznaczone na remont Świetlicy Szkolnej.  Dodatkowo dzięki wsparciu Gminy Żegocina ( 17 500 zł )  udało się powiększyć pule pieniędzy na remont przez co można było zrealizować tak dużo.
Szczególnie dziękujemy  firmom : InterStyl, PHU Wemar, jmsSTUDIO, Bajo za pomoc w realizacji przedsięwzięcia. Na  korytarzu, przed wejściem do świetlicy znajduje się zestaw zdjęć, prezentujących wygląd świetlicy przed remontem i po remoncie.

Pani dyrektor Anna Rogala, jeszcze raz serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w piknik jak i realizacje  świetlicy.
Nowa świetlica będzie długo służyła dzieciom oczekującym po lekcjach na rodziców lub autobus szkolny.

Copyright © 2019 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.