Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

Nasza szkoła była gospodarzem Gminnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej, zorganizowanego 30 października 2018 roku w auli szkolnej.  Impreza była jednym z kilku elementów szkolnych obchodów 100. lecia Odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd też obecność na konkursie Przewodniczącego Honorowego Komitetu Gminy Żegocina Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości - Wójta Gminy Żegocina Jerzego Błoniarza, który w końcowej części imprezy wręczał dyplomy i nagrody oraz pogratulował uczestnikom występu oraz podziękował za zorganizowanie tego wydarzenia. 
   Popisy wokalne uczestników konkursu gminnego (wcześniej były eliminacje szkolne) oceniało czteroosobowe jury pod przewodnictwem Dyrektora Szkoły Muzycznej w Żegocinie Tomasza Cudejko (protokół komisji poniżej). Uczniowie i ich opiekunowie wybrali do prezentacji bardziej i mniej znane, dawniejsze i współczesne pieśni i piosenki patriotyczne. Nasza szkołę reprezentowali z klas II - III: Magdalena Waligóra z kl. II a, Zuzanna Wojdak z kl. II b, Karolina Błoniarz z kl. III a, Nadia Warkocz z kl. III b oraz z klas IV – VIII: Dominika Bilska z kl. IV, Martyna Wojdak z kl. V, Wiktoria Dziedzic z kl. Vi a, Wiktoria Ptaszek z kl. VI b, Magdalena Grabowska z kl. VII, Justyna Bilska z kl. VIII. Zuzanna Wojdak z kl. II i Martyna Wojdak z kl. V zajęły I miejsce w swoich kategoriach, a Karolina Błoniarz z kl. III a zajęła II miejsce. Gratulujemy!    Laureaci konkursu zostali zaproszeni na Gminne Obchody Święta w dniu 11 listopada 2018 roku i wystąpią w sali widowiskowej CKSiT w Żegocinie. Będzie to dla nich okazja do zaprezentowania swoich talentów przed szerszym gronem.  

Copyright © 2020 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.