Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dzień Babci i Dziadka 21.01 godz.9.30, Wywiadówka 20.01 (aula) godz. 17.00

-

Kolejna edycja żegocińskiego Święta Rodziny ze względu prognozowane opady deszczu odbyła się na sali gimnastycznej. Impreza po raz kolejny miała charakter charytatywny, gdyż organizatorzy zbierali środki finansowe, tym razem na zakup wyposażenia szatni szkolnych.
Na gości czekało wiele atrakcji m.in. dmuchane zamki, stoiska malowaniem twarzy i robieniem fryzur, przejażdżka zabytkowym motocyklem oraz miasteczko strażackie z grillem. Były także stoiska gastronomiczne oferujące m. in. napoje, ciastka i lody.
Imprezę rozpoczęła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żegocinie Anna Rogala oraz Wójt Gminy Żegocina Wojciech Wrona, którzy wszystkim gościom życzyli udanej zabawy.
Po przemówieniach przyszedł czas na życzenia dla Mam z okazji ich święta. Imprezę na sali prowadził Piotr Kępa, który wspólnie z nauczycielami organizował zabawy i zachęcał do korzystania z atrakcji. Odbyły się także pokazy sprawności, które zademonstrowali uczniowie Klasy Straży Granicznej z LO w Żegocinie oraz młodzi karatecy z sekcji Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach.
Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Żegocinie. Wsparcie finansowe i organizacyjne zapewnili: Rada Rodziców, rodzice uczniów, uczniowie, Gmina Żegocina, CKSiT w Żegocinie,  Parafia Świętego Mikołaja w Żegocinie.
Organizatorzy serdecznie dziękują także sponsorom za wsparcie. Lista sponsorów będzie dostępna wkrótce.

Źródło: https://zegocina.in/

Copyright © 2020 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.