Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

XX DZIEŃ PAPIESKI I DEN W NASZEJ SZKOLE

14 października 2020r. w naszej szkole uczniowie pod kierunkiem Pani Bożeny Banaś i Pani Anny Maurer – Pasionek przygotowali akademię z okazji XX Dnia Papieskiego i Święta  Nauczycieli.  Akademia odbywała się na dwie tury z  zachowaniem procedur bezpieczeństwa. Pierwsza część poświęcona była Św. Janowi Pawłowi II – wiersze, piosenki i prezentacja multimedialna, druga zaś ciężkiej pracy nauczyciela. Uczniowie klasy  8 przedstawili spektakl pt. „ Balladyna współczesna”, po czym złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia wręczając symboliczne, własnoręcznie wykonane laurki. Na zakończenie Pani dyrektor podziękowała  nauczycielom i pracownikom szkoły za owocną pracę na rzecz nauczania i wychowania młodego pokolenia oraz podziękowała uczniom za program artystyczny i życzenia.

 

Copyright © 2021 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.