Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

Witam serdecznie. We wrześniu w serwisie Netflix pojawił się koreański serial "Squid Game". Serial przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia. Fragmenty znajdują się także w sieci - właściwie każde dziecko (również dużo młodsze) może się z nimi zetknąć. Akcja serialu opowiada o kilkusetosobowej grupie ludzi, biorącej udział w bardzo niebezpiecznej grze. Dorośli ludzie tracą życie biorąc udział w zabawach i grach dla dzieci.
Niestety serial ten oglądany jest także przez dużo młodszych widzów - nawet dzieci z klas I-III szkoły podstawowej. Na całym świecie zauważa się, że dzieci nieświadomie narażają się na niebezpieczeństwo powtarzając zabawy, które znajdują się w serialu. Narasta w nich poziom agresji, widoczny np. na boiskach szkolnych.
Z uwagi na to, że do naszej szkoły także docierają informacje o zainteresowaniu uczniów serialem "Squid Game" bardzo proszę o baczne przyjrzenie się grom, programom, stronom internetowym oraz serialom oglądanym przez Państwa dzieci. Proszę także o korzystanie z możliwości ustawienia kontroli rodzicielskiej - w ten prosty sposób możemy uchronić nasze dzieci przed treściami przepełnionymi agresją i przemocą, tudzież niedostosowanymi do ich wieku. 

Więcej na temat serialu "Squid Game" znajdą Państwo w poniższym linku   https://m.youtube.com/watch?v=JTXlJ39rLRQ&feature=youtu.be

Copyright © 2023 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.