Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

W dniach 21-22 października 2021r. uczniowie klas 3a i 3 b wraz z wychowawcami wzięli udział w spotkaniu integracyjnym w Schronisku Młodzieżowym w Rozdzielu.
Impreza była super. Dzieci zostały dowiezione do
Schroniska przez rodziców na godzinę 17.00, tam wspólnie z rodzicami odbyło się ognisko integracyjne, dzieci bawiły się ogromem liści, które spadły z drzew, jadły chleb i kiełbaski z ogniska. Rodzice mieli okazję porozmawiać ze sobą i zobaczyć swoje dziecko jak funkcjonuje w grupie.
Po ognisku już wewnątrz
budynku, po zakwaterowaniu i poznaniu przepisów schroniskowych, zabawom nie było końca.Uczniowie obu klas grali w kalambury i w różne gry planszowe.Uczestniczyli też w dyskotece. Widać było jak świetnie się bawią i nawiązują nowe relacje. Mieszkanie we wspólnych pokojach też sprzyjało ciekawym rozmowom, które toczyły się do późnych godzin. Nikt nie myślał o komputerze, komórce, czy telewizorze.
Rano po śniadaniu wraz z opiekunami dzieci obu klas
wyruszyły na Jastrząbkę, gdzie znajduje się cmentarz żołnierzy poległych w czasie I wojny światowej. Tam zapalono znicze i odmówiono modlitwę za zmarłych. Opiekunowie opowiedzieli dzieciom o historii tego miejsca. Uczniowie klas zadowoleni i nieco zmęczeni wrócili do szkoły około godz.12.00 skąd odebrali ich rodzice.
Uczniowie i opiekunowie serdecznie dziękuję
pani Beatce Dudzic za pomoc w zorganizowaniu posiłku dla dzieci.

Copyright © 2022 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.