Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Ubierzmy choinkę dla św. Jana Pawła II”, którego organizatorem był Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.

Zadaniem uczniów było indywidualne wykonanie zawieszki na choinkę  w postaci np. bombki.  Najpiękniejsze prace nadesłane na konkurs zdobiły choinki, które znajdowały się m.in. w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie.

Na konkurs w Krakowie wpłynęło 541 prac; również prace uczniów naszej szkoły, które wykonali: Jakub Dudziak z kl. II, Magdalena Stach z kl. III b, Magdalena Dudzic z kl. V a, Ksawery Durbas z kl. V a, Maciej Gawłowicz z kl. V a, Łukasz Paruch z kl. V a, Zuzanna Lipnicka z kl. V b, Marlena Jaworska z kl. VI a, Julia Badyla z kl. VII, Adrian Gawłowicz z kl. VII, Michał Paruch z kl. VII i Wiktoria Waligóra z kl. VII.

Wyróżnienie w tym konkursie otrzymała Julia Badyla z kl. VII. Gratulujemy.

Copyright © 2022 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.