Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

2 lutego 2022 roku odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej. W tym roku uczniowie zaprezentowali piosenki świąteczne i kolędy. Konkurs ten ma na celu doskonalenie znajomości języka angielskiego a także rozwijanie wokalnych talentów uczniów. Do rywalizacji przystąpiło 14 uczestników z klas I-VII. Komisja konkursowa w składzie p. Katarzyna Sutor, p.Anna Rogala oraz p. Anna Murer-Pasionek z uwagą słuchała uczniowskich prezentacji. Oceniała je w dwóch kategoriach:
1) uczniów z klas I-III;
2) uczniów z klas IV-VII,
biorąc pod uwagę znajomość tekstu, właściwą wymowę, interpretację wokalną i ogólne wrażenie artystyczne. Uczestnicy konkursu w większości wykonywali piosenki z wykorzystaniem podkładów muzycznych lub acappella, a jedna z uczestniczek konkursu – Amelia Pławecka z klasy VIa nie tylko śpiewała, ale również grała na gitarze. Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców komisja konkursowa przystąpiła do ustalania wyników, które wkrótce ogłoszono, łącząc to z wręczeniem dyplomów i nagród.
KATEGORIA KLASY I – III
1 miejsce: Aleksandra Mroczek, klasa IIIa
1 miejsce: Natalia Zelek, klasa IIIa
2 miejsce: Kornelia Siekacz, klasa Ia
3 miejsce: Bartosz Odroniec, klasa II
wyróżnienie: Natalia Kępa, klasa II
wyróżnienie: Emilia Mroczek, klasa IIIa
KATEGORIA KLASY IV – VII
1 miejsce: Amelia Pławecka, klasa IIIa
2 miejsce: Natalia Ptaszek, klasa VII
3 miejsce: Lena Paprota, klasa IV
wyróżnienie: Zofia Jałowiecka-Paruch, klasa VII
wyróżnienie: Oliwia Smoleń, klasa VIa
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki,  a zwycięzcy otrzymali również nagrody książkowe. Nagrody zostały ufundowane przez wydawnictwo Oxford i organizatora konkursu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy wspaniałych występów.

Copyright © 2022 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.