Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

   Rodziny z dziećmi bardzo licznie przybyły na przyszkolny teren rekreacyjny, na którym Rada Rodziców i Nauczyciele naszej szkoły, przy współpracy z samorządem gminy  oraz OSP w Żegocinie, z wielkim powodzeniem zorganizowały w upalne popołudnie 05 czerwca 2022 roku  imprezę piknikową pod nazwą "Święto Rodziny – Dobrze razem".
   Nikt, kto przybył nie żałował, bo organizatorzy przygotowali bardzo liczne niespodzianki, przy okazji zbierając środki na wyposażenie szkolnych sal lekcyjnych. Po otwarciu imprezy przez Panią Dyrektor Szkoły - Annę Rogala oraz Wójta Gminy Pana Wojciecha  Wronę  z widzami przywitali się uczniowie żegocińskiej podstawówki, prezentując tańce integracyjne.
   Miejscem spotkania rodziców i dzieci były boiska szkolne i teren przylegający do niech. Zorganizowano tu mnóstwo atrakcji dla dużych i małych, w tym m. in.: dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, stoiska z ciastem, napojami i lodami, grill, hot –dogi, hamburgery, gofry, popcorn i miasteczko strażackie, strefę gastronomiczną.
   Organizatorzy zaproponowali ciekawy program pikniku, były: zawody sportowe (przeciąganie liny, dźwiganie ciężarka, wbijanie gwoździ, pokaz tańca, malowanie twarzy i paznokci, malowanie na sterczu, dmuchane dziwadła, malowanie koszulek, zabawy z animatorem i wiele innych. Zwycięzców każdej konkurencji, prowadzonych przez nauczyciela: Wiesława Wolaka, nagradzano atrakcyjnymi upominkami, m. in. piłkami, słodyczami.  Imprezę prowadził zaprzyjaźniony ze szkołą Pan Piotr Kępa. Ale największe zainteresowanie wzbudziły serduszka z niespodzianką, ponieważ każde przynosiło wygraną. Duże emocje były podczas losowania najcenniejszych nagród: roweru, hulajnogi, lustra, sprzętu AGD, sprzętu do mini kosza, kompletów kredek.
   Organizatorzy tej bardzo udanej, odbytej przy świetnej pogodzie imprezy serdecznie dziękują  sponsorom, strażakom, nauczycielom, pracownikom szkoły, Pani Katarzynie Kaszuba za pełnienie dyżuru medycznego  oraz rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w organizację pikniku poświęcając swój wolny czas i pieniądze. 
Lista sponsorów w Menu -> Przyjaciele Szkoły

    Piknik rodzinny odbył się już po raz czwarty i ze względu na duże zaangażowanie rodziców i zainteresowanie społeczności lokalnej, wpisuje się on już na stałe w program cyklicznych imprez organizowanych w naszej szkole.

Copyright © 2023 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.