Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

W dniu 3 czerwca odbył się apel organizacyjny, na którym przewodnicząca SU Amelia Wrona przedstawiła skład nowego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

PRZEWODNICZĄCA: Natalia Ptaszek
ZASTĘPCA: Zofia Jałowiecka-Paruch
SEKRETARZ: Magdalena Waligóra

SEKCJA INFORMACYJNA: Fabian Ptaszek, Przemysław Gołąb
SEKCJA DEKORACYJNA: Weronika Mroczek, Julia Badyla, Oliwia Smoleń, Zuzanna Lipnicka, Lena Paprota, Agata Kozak, Aleksandra Mroczek, Natalia Zelek, Julia Rosiek
SEKCJA IMPREZ: Emilia Kępa, Alicja Jędrzejek, Patryk Garbacz, Adrian Wrona, Adrian Furtak, Filip Satoła, Bartek Kozak, Mikołaj Pyrz, Krystian Gawłowicz
SZTANDAR 1: Kamil Bereta, Amelia Pławecka, Karolina Błoniarz
SZTANDAR 2: Jakub Maurer, Magdalena Paruch, Martyna Tyndel
SZTANDAR 3: Michał Kanownik, Magdalena Waligóra, Magdalena Bogdał

   Pani Anna Maurer-Pasionek i Pani Bożena Banaś rozdały również dyplomy ze Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania, który odbył się w naszej szkole 26 maja 2022 r.
Wzięli w nim udział uczniowie od kl. I do VII. Razem z kl. I – III – 21 osób i z kl. IV – VII – 10 osób.
Byli to: Kornelia Siekacz i Maria Zbyrowska z kl. I a, Kornelia Bilska, Natalia Kępa, Weronika Kępa, Natalia Wrona, Eliza Ziółkowska z kl. II, Julia Rosiek, Marcelina Rosiek, Małgorzata Ogiela, Joanna Zbyrowska, Emilia Mroczek, Oliwia Pączek, Mikołaj Pyrz, Filip Satoła, Paulina Zamora z kl. III a; z III b Magdalena Stach, Rita Dziedzic, Natalia Matras, Agata Kozak, Zuzanna Winnicka; z IV Bartosz Juszczyk; z V a Magdalena Dudzic, Jakub Maurer z V b Klara Grygierczyk, z kl. VI a Izabela Pączek, Marlena Jaworska; z VI b Patrycja Dudzic;  z VII Julia Badyla, Natalia Zaworotiuk i Patrycja Kuśnierz.

    Zadaniem uczniów było przeczytanie z odpowiednią dykcją i intonacją fragmentu tekstu pisanego prozą, który zawierał opis narratora oraz dialog przynajmniej dwóch osób i nie mógł przekraczać więcej niż 3 minuty.

   Komisja w składzie Panie: Bożena Banaś i Anna Maurer – Pasionek przyznała następujące miejsca:

W kategorii kl. I – III
Natalia Matras z kl. III b – I miejsce
Natalia Wrona z kl. II, Marcelina Rosiek z kl. III a, Zuzanna Winnicka  z kl. III b - II miejsce
Kornelia Siekacz z kl. I a, Joanna Zbyrowska z kl. III a i Emilia Mroczek z kl. III a – III miejsce
Wyróżnienie: Maria Zbyrowska z kl. I a

W kategorii kl. IV – VII
Patrycja Dudzic z kl. V b – I miejsce

   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne nagrody, które sponsorowała Rada Rodziców.

Copyright © 2022 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.