Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

    4 kwietnia 2023r. w naszej szkole odbyły się zajęcia pokazowe dla uczniów klas
IV – VI dyscypliny zwanej speed-ball. Speed-ball to dyscyplina,
która dynamicznie rozwija się w naszym kraju i zyskuje coraz więcej sympatyków. Jest szczególnie popularna wśród młodzieży, która widząc ( Polska jest mistrzem świata w tej dyscyplinie) sukcesy swoich rówieśników chętnie próbuje swoich sił w tym sporcie.

Speed-ball to sport rakietowy inny niż wszystkie, ponieważ zmusza zawodników do grania obiema rękami oraz występują w nim konkurencje rozgrywane na czas.

Popularyzacją gry w Polsce oraz organizacją zajęć i mistrzostw Polski zajmuje się Federacja Speed-ball Polska. Nasza szkoła znalazła się wśród kilkunastu, w których odbył się pokaz tej ciekawej dyscypliny.

Copyright © 2023 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.