Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

Zgodnie z informacją podaną przez Wychowawców w czasie spotkania w szkole, organizujemy w tym roku szkolnym, na początku czerwca kilkudniowa wycieczkę "Zieloną szkołę" w Grecji na wyspie Zakinthos.

 

Mamy nadzieję, ze będzie to magiczna podróż na przepiękną wyspę Zakynthos.

Zatoka wraku, żółwie Careta Careta, złocisty piasek na plażach i lazurowe morze, to wszystko w programie wyjazdu.

Fantastyczny hotel z basenami i wspaniałym jedzeniem. Nie zapomnimy o majestatycznych Meteorach, klasztorach zawieszonych między ziemią, a niebem.

Podróż rozśpiewanym autokarem i promem. Fantastyczne widoki i wspaniała zabawa gwarantowana. Opieka wychowawcza z naszej szkoły.

 

Wyjazd z Żegociny autokarem, dwa noclegi tranzytowe w Grecji. W programie zwiedzanie wyspy ze słynną zatoką wraku, zobaczymy wytwórnię oliwy i inne atrakcje..

W drodze powrotnej wizyta w „Meteorach” klasztorach zawieszonych między niebem, a ziemią. Plakat z informacjami o kosztach znajdziecie na stronie szkoły.

Link do krótkiego filmu https://youtu.be/19HpbS6g8Gg


Do końca września należy zapisać się u wychowawcy, bo po tym terminie wolne miejsca (jeśli takie będą) zostaną udostępnione uczniom innych szkół naszej Gminy.

W październiku będzie I spotkanie dla uczestników, bowiem koszty wyjazdu chcemy rozratować, żeby nie były obciążeniem dla domowego budżetu.

Copyright © 2024 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.