Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
-

-

   Po wakacyjnej przerwie ruszyła III edycja projektu pt. „Słodkie czwartki”, która słynie z pysznych wypieków serwowanych przez dzieci. Uczniowie klas I-VIII według wyznaczonego harmonogramu, będą mogli przygotowywać swoje ulubione wypieki.  Projekt ma celu zaangażowanie uczniów do realizacji wspólnych szkolnych celów, zmotywowanie uczniów i rodziców do współpracy w przygotowaniu ciast, ciasteczek, a także zachęcenie do przygotowania domowych, zdrowych, (bez konserwantów i polepszaczy) słodkich przekąsek.
   W naszej szkole 21 września 2023r. odbył się pierwszy w tym roku szkolnym „ Słodki czwartek”, który został przygotowany przez najstarszych uczniów naszej szkoły klasy VIIIA i VIIIB, ich rodziców i wychowawców. Każdy mógł skosztować pysznych przekąsek, ciast, ciasteczek, babeczek, galaretek i wiele innych słodkości. Krótko mówiąc było naprawdę słodko!
   Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom kl. VIII i wychowawcom za zorganizowanie i przygotowanie tak pysznych wypieków. Zebrane pieniądze, które zostały pozyskane ze sprzedaży ciast zostaną przeznaczone na organizację „Pikniku Rodzinnego”, który odbędzie się w czerwcu 2024r. Na kolejny „Słodki Czwartek” zapraszamy już w październiku, który przygotują uczniowie z klas VIIa i VIIb.

Copyright © 2024 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.