Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zajęcia zwieszone od 16 marca do 25 marca

-

25 listopada 2019r. w naszej szkole jak co roku odbył się gminny etap konkursu recytatorskiego  „Pierścień Świętej  Kingi”. Wystartowało w nim 31 recytatorów ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy.  Recytacje odbywały  się  w 3 kategoriach: kl. I – III, kl. IV – VI, kl. VII – VIII.
Naszą  szkołę reprezentowało 8 uczniów klas I – VII. Wszyscy pięknie się  zaprezentowali.  Do ścisłej  czołówki - 9 uczniów, którzy będą reprezentować  nas w etapie rejonowym  9 grudnia w Bochni,  komisja w składzie: Małgorzata  Bury – kierownik Gminnej  Biblioteki Publicznej w Żegocinie, s. Barbara  Białas, Anna  Maurer – Pasionek – bibliotekarz  szkolny wytypowała: Martynę  Wójs kl. II ( II miejsce) i Natalię Ptaszek  kl. V ( I miejsce).
Gratulujemy!!! I trzymamy kciuki w następnym etapie!

Copyright © 2020 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.