Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zajęcia zwieszone od 16 marca do 25 marca

-

28 listopada 2019 r. w naszej szkole, jak co roku  odbyła się zabawa andrzejkowa, w której wzięli udział uczniowie klas I-III. Do tańca przygrywał nam niezawodny Team. Nie zabrakło również grupowych zabaw: „Bieg kelnera”, bitwa kulami zrobionymi z gazet, taniec z balonami w parach oraz „wyścig z balonem”. Dzieci w parach projektowały stroje z gazet a następnie wszyscy podziwialiśmy pokaz mody na wybiegu. Dużą radość dzieciom sprawiła zabawa balonami. Nie było końca szaleństwa.  Andrzejki nie mogły się odbyć bez wróżb. Dziewczynki z starszych klas przebrane za wróżki przygotowały specjalny pokój, gdzie można było powróżyć i poznać swoją przyszłość. Na korytarzu była duża kolejka. 
Zmęczeni, ale szczęśliwi wszyscy udaliśmy się na posiłek do stołówki, który na prośbę  mam przygotowały  szkolne kucharki. Następnie uczniowie z uśmiechem na twarzy wrócili do swoich zajęć.  
Po południu bawili się uczniowie klas IV – VIII. Zabawa też była znakomita. Rodzice pod kierunkiem szefowej kuchni przygotowali dla młodzieży pyszną  domową pizzę. Wszystkim organizatorom tej świetnej imprezy serdecznie dziękujemy.

Copyright © 2020 www.pspzegocina.pl Rights Reserved.